Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs Kontakti



Reģistrācija

Vienoti valstij! tālšaušanas treniņnodarbība medniekiem 27.-27.08.

Vārds*:
Uzvārds*:
E-pasts*:
Dzimšanas datums*:
Pilsēta:
Ierocis:
Disciplīna:
Komentārs:
Drošības kods*:

Reģistrētie dalībnieki

Vārds Uzvārds Dzimšanas gads Pilsēta
Artūrs Ancāns 1988 Rīga
Gatis Ansons 1978 Bauskas nov.
Kārlis Ansons 2005 Bauska
Armands Apeins 1981 Rīga
Artis Apinis 1999 Dobele
Armands Apinis 1980 Valmiera
Austris Armans 1985 Rigas raj.
Andris Avotins 1974 Rīga
Mārtiņš Balodis 1979 Murjāņi
Ivars Baltiņš 1982 Bauskas nov.
Gatis Bartusevičs 1980 Madona
Olegs Bass 1979 Daugavpils
Jānis Beinarovičs 1975 Brocēni
Artis Beitiks 1985 Smiltene
Ēriks Bergs 1970 Mazsalaca
Nils Bernāns 1981 Ogre
Tomass Ricards Berzins 1999 Ādaži
Helmūts Bērziņš 1992 Rīga
Renārs Birniks 1985
Jānis Blumbergs 1991 Straupe
Aleksandrs Boberskis 1986 Vangaži
Juris Braunfelds 1979 Talsi
Vlads Butkis 1974 Daugavpils
Normunds Čaklis 1975
Ainars Cīrulis 1982 Valmiera
ANDRIS Degsnis 1989 Carnikava
Andrejs Derbenevs 1977 Krogsils
Rolands Družoks 1984
Vadims Dudars 1984
Toms Erviks 1988 Zvārde
Sandis Ezers 1989 Straupe
Arvīds Fišers 1978 Ikšķile
Edgars Fogels 1975 Dobele
Janis Fogels 1971 Dobele
Andris Gedrovičs 1963 Liepāja
Dmitrijs Ginkuls 1991 Riga
Māris Gipslis 1979
Jānis Grahoļskis 1964 Talsi
Jānis Graudēvics 2022 Kandava
Ivo Grinbergs 1970
Kristians Grundstoks 1980 Riga
Kristaps Herings 1981 Ūziņi
Aleksandrs Ivanovs 1981 Adazi
Edgars Jakobovičs 1975 Jaunmārupe
Jurģis Jakovels 1987 Rīga
Uģis Jansons 1984 Jelgava
Edgars Janušauskis 1975 Garkalne
Daivis Jaunozols 1984 Cēsis
Artūrs Jefremovs 1992 Rembate
Vladimirs Jelisejevs 1982 Pinki
Andris Karpovs 1981 Sigulda
Uldis Kausis 1986 Priekule
Guntis Kaušis 1978 Liepāja
Raimonds Kebzers 1979 Ventspils
Genadijs Kirilovs 1960 Jūrmala
Aleksandrs Klišāns 1987 Burtnieki
Oskars Krišāns 1986
Kristaps Lapiņš 1990 Rīga
Gints Lavrinovičs 1990 Rīga
Reinis Lazdāns 1994
Kaspars Liberts 1980 Ādaži
Ilvars Liepiņš 1984
Kaspars Liepiņš 1973
Gints Linde 1977 Iecava
Artūrs Linde 1988
Guntis Mālnieks 1977 Rīga
Edgars Matisons 1990 Talsi
Rūdolfs Meirāns 1980 Jelgava
Juris Meirāns 1982
Mārcis Melgalvis 1990 Riga
Dzintars Melgalvis 1960
Valdis Mežajevs 1979 Vietējais
Antons Mikoss 1948 Salaspils
Valērijs Mirošņičenko 1962 Rīga
Sergejs Molĉanovs 2022 Адажи
Mārcis Nazarovs 1994
Gints Neško 1980 Glāžšķūnis
Artūrs Nesterjonoks 1986 Carnikava
Jānis Opmanis 1991 Valmiera
Ieva Ozolina 1986
Edgars Ozoliņš 1987 Priekule
Eduards Rūdolfs Ozols 2000 Lapmežciems
Renars Pauluss 1972 Liepāja
Valērijs Petjko 1989 Daugavpils
Paulis Placēns 1985 Ogre
Guntars Polis 1980 CIRAVA
Dmitrijs Popovs 1989 Rīga
Eduards Pūliņš-Cinis 1989 Ventspils
Guntars Putāns 1978 Īkšķile
Guntars Putāns 1978 Īkšķile
Gatis Raginskis 1985 Jekabpils
Gatis Rebišs 1986 Rīga
Aldis Riekstiņš 1972 Rīga
Oskars Roga 1977 Ādaži
Edgars Rubiķis 1979 Skrīveri
Evija Rudze 1980 Iecava
Janis Rudzis 1981 Iecava
Mārtiņš Rudzis 1974 Iecava
Pēteris Rūplis 1989
Jānis Sala 2022 Iecava
Andrejs Savčuks 1985 Jūrmala
Aivars Savičs 1962 Rīga
Aleksandrs Sergejevs 1972 Sigulda
Juris Siksna 1980 Mārupe
Māris Simanovičs 1980 Bukulti
Jānis Sīmansons 1985 Saulkrasti
Didzis Šimis 1968 Rīga
Vladislavs Skripko 1980 Olaines nov.
Uldis Slūtiņš 1986 Jūrmala
Toms Šmitiņš 1989 Līgatne
Gints Spade 1986
Edgars Strods 1987 Talsi
Mārcis Stūris 1992 Tukums
Pēteris Sudakovs 1975
Jānis Švēde 1978 Trikata
Igors Svikša 2022 Jelgava
Sanita Taure 1983 Mārupe
Andrejs Tirzītis 1987 Ķekavas nov.
Georgijs Tobolcevs 1982 Riga
Juris Trošins 1980 Rīga
Viktors Vasevičs 1979 Jelgava
Valdis Vazdiķis 1966 Rīga
Āris VECTĪRELIS 1988 Priekule
Pēteris Veidiņš 1975 Rīga
Guna Veisa 1983 Rīga
Gints Veļika 1982
Pavels Volcoks 1988
Artūrs Volkovs 1980
Zigmunds Zakars 1990 Rīga
Jānis Zaķis 1985 Jūrmala
Ainārs Zariņš 1984 Rīga
Dāvis Zaube 1988 Madona
Niks Zeimuls 1988 Cēsu nov.
Mārtiņs Zeps 1980 Salaspils
Jānis Ziediņš 1983 Ropažu novads