Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiLatvijas izlases atlases kritēriji stenda šaušanā startiem ISSF un ESC rīkotajās sacensībās.


05.08.17

2017. gada 12. jūlijā notikušajā LŠF valdes sēdē tika apstiprināti Latvijas izlases atlases kritēriji stenda šaušanā.

Kārtība pēc kuras nosaka valsts izlases sastāvu ir sekojoša:

Parasti ISSF rīkotajās sacensībās valsti ļauj pārstāvēt 5 sportistiem, no kuriem 3 startē ieskaitē, kā valsts komanda, bet 2 kā MQS, jeb ārpus ieskaites ar iespēju izpildīt olimpisko normatīvu (MQS).
5 labākie sportisti tiek vērtēti pēc iepriekšējo startu rezultātiem sekojoši:
Vienu mēnesi pirms ISSF sacensību deadline* datuma tiek veikta atlase, izvēloties 4 labākos rezultātus no iepriekšējām astoņām kalendārajām sacensībām (sezonas kalendārs, kurš publicēts www.sasa.lv) pēc kārtas un aprēķina vidējo kvalifikācijas sērijas rezultātu ar divām zīmēm aiz komata. Obligāti starp četrām izvēlētajām sacensībām jābūt vismaz vienām ar divu dienu programmu no 125 mērķiem. Ja sacensībās ir lielā 2 dienu progrmma no 200 mērķiem, tad vidējo rezultātu rēķina no pirmās dienas pirmajām trim sērijām un no otrās dienas pirmajām divām sērijām, kopā no 125 mērķiem. Sarindo visus kandidātus ar vidējo sērijas rezultātu dilstošā secībā, attiecīgi, pirmais, kuram augstvērtīgākais vidējais sērijas rezultāts. Pirmie 3 veido valsts izlases komandu, bet 4. un 5. drīkst startēt zem MQS saraksta, ārpus kopējās konkurences.
Sacensības, kuras tiek iekļautas atlasē:
- Visas starptautiskās sacensības, jeb sacensības, kas notiek ārpus Latvijas robežām ar pierādāmiem sacensību rezultātiem;
- Latvijas Olimpiāde;
- Latvijas Čempionāts;
- Latvjas kausa izcīņas posmi un fināls.
Lai sacensības būtu vērā ņemamas, tajās vismaz vienam no kandidātiem ir jābūt startējušam.
Šo atlases procedūru veic uzreiz pēc pēdējām iespējamajām atlases sacensībām.

*deadline - dalībnieku pieteikšans pēdējā diena, kas ir mēnesi pirms sacensību oficiālās atklāšanas datuma.

LŠF stenda šaušanas sekcija.
 


Atpakaļ