Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiLatvijas atklātā čempionāta Apaļajā un Tranšeju stendā


20.08.17

   Aizraujošās sacensībās Rencēnu šautuvē noskaidrojās 2017. gada Latvijas čempioni stenda šaušanā.

Tranšejas stendā par Latvijas čempionu otro gadu pēc kārtas kļuva Atis Vēveris no Mārupes, bet par otrās vietas ieguvēju negaidīti kļuva Tālis Jurgenovskis no Saldus, kurš šaušanas sportam pievērsies pavisam nesen, trešais Aleksandrs Andruškevics no Viesītes.

Par Latvijas čempionu apaļajā stendā kļuva vienīgais Igaunijas pārstāvis Tonu Tammist, aiz sevis atstājot Valdi Kalēju no Kuldīgas un Daini Upelnieku no Iecavas.

Sieviešu konkurencē par Latvijas čempioni tranšejas stendā kļuva Lelde Veinberga no Ķeguma novada, kura spēja iekļut arī vīriešu finālā un izcīnīt augsto 5. vietu. Otro vetu izcīnīja Diāna Upelniece no Iecavas novada, bet trešā Lauma Zīle no Rīgas.

Par Latvijas čempioni apaļajā stendā kļuva Aija Gorbante no Rīgas.

Jauniešu konkurencē apaļajā stendā par Latvijas čempionu kļuva Renārs Voroškovs no Iecavas novada, otrais Oskars Basovs no Viesītes un trešais Dāvis Zommers no Brocēniem.

Tranšejas stendā jauniešu konkurencē Latvijas čempions Lauris Pēteris Vējš.

Komandu vērtējumā tranšejas stendā:

1. vieta - "Cauna"

2. vieta - "Viesīte"

3. vieta - "Mārkulīči"

Komandu vērtējumā apaļajā stendā:

1. vieta - "Bauskas Zemgaļi"

2. vieta - "Viesīte + Kuldīga"

3. vietā - "Iecavas novada Zirnieki"

 


Atpakaļ