Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiPasaules čempionāts stenda šaušanā, Maskava 2017.


11.09.17

       Laikā no 30. augusta līdz 11. septembrim Maskavā norisinājās Pasaules čempionāts stenda šaušanā, disciplīnās - tranšejas stends, dubletu tranšejas stends un apaļais stends. Uz sacensībām bija ieradušies 640 dalībnieki no 77 valstīm. Latviju pārstāvēja apaļā stenda izlase - Dainis Upelnieks, Valdis Kalējs un Egils Āboliņs. Komandas oficiālais pārstāvis Arvīds Āboliņš.

Individuāli augstākais rezultāts Upelniekam, kurš trāpot 118 no 125 mēŗķos finišēja 41. vietā no 119 dalībniekiem. Kalējam un Āboliņam 112 trāpījumi no 125 un attiecīgi 74. un 75. vieta. Par sacensību uzvarētāju kļuva Pasaules ranga līderis itālis Gabriele Rossetti, otrais vācietis Vincent Haaga, trešais kiprietis Achilleos Georgios.

Komandu ieskaitē Latvija ar 342 punktiem no 375 ierindojās cienīgajā 16. vietā 27 komandu konkurencē, apsteidzot tādas šaušanas lielvalstis, kā Ķīnu un Vāciju! Pirmo vietu komandu konkurencē izcīnīja sacensību galvenie favorīti itāļi, aiz sevis atstājot Krievijas un Čehijas komandas.

Rezultāti aplūkojami ISSF mājas lapā vai spiežot šeit.


Atpakaļ