Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiŽalgiris Grand Prix 2015 veiksmīgs starts latviešiem.


08.07.15

 Latvijas komanda uz sacensībām bija devusies 10 sportistu sastāvā, daloties līdzīgi pa disciplīnām - 5 apaļajā stendā un 5 tranšejas stendā. Pēc ilga pārtraukuma abu disciplīnu pusfinālos iekļuva Latvijas pārstāvis - tranšejas stendā Aleksandrs Andruškēvics un apaļajā stendā Dainis Upelnieks. Kopumā Latvijas komanda pārveda mājās sešus apbalvojumus.

Sacensību mājas lapā www.zalgirisgp.lt var atrast rezultātus un video sižetus no fināliem!

Tranšejas stends:

Ļoti veiksmīgs starts padevās A. Andruškevicam, iekļūstot A grupas pusfinālā un izcīnot augsto 5. vietu. Vēl A grupā iekļuva Atis Vēveris. B grupā pie apbalvojumiem tika Lauris Spārniņš par 4. vietu un Edgars Gailītis par 6. vietu. Zelta un bronzas godalgas izcīnīja Igaunijas sportisti Andres Kull un Urmas Saliste un sudrabu somijas šāvēja, olimpiskā čempione -Satu Makela Nummela.

Apaļais stends:

Ļoti dramatiski sacensības izvērtās D. Upelniekam, kurš pēc sacensību 1. dienas ierindojās dalītā 1./2. vietā ar igauņu sportistu A. Iņešinu ar rezultātu 120 no 125, iekrājot komfortablu pārsvaru pār pārējiem šāvējiem. Sacensību otrā diena iesākās ar nepatīkamu pārsteigumu, kad šāvējs iesākot pirmo dienas sēriju, sajuta sāpes mugurā un nespēja sērijā uzrādīt augstvērtīgu rezultātu un issēja visu iegūto pārsvaru. To ļoti veiksmīgi imantoja lietuvietis R. Račinskas apsteidzot latvieti un iegūto punkta pārsvaru nosargāja līdz pusfināla beigām. Finālā par zeltu spēkojās Iņešins un Račinskas, kur pārliecinoši uzvarēja igaunis, bet finālā par bronzu spēkojās D. Upelnieks un L. Molotokas no Lietuvas. Bronzas finālu uzvarēja Upelnieks izcīnot 3. vietu otro gadu pēc kārtas. Vēl A grupā iekļuva Valdis Kalējs, kurš izcīnīja 7. vietu. Jaunietis Emīls Starodubcevs arī otro gadu pēc kārtas izcīnīja 1. vietu B grupā un tika apbalvots, kā labākais jaunietis.


Atpakaļ