Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiEiropas čempionāts Austrija 2018


14.08.18

 Eiropas čempionāts ar cerībām nākotnē un vēsturisks valsts komandai!

     Pirmo reizi, kopš Latvijas valsts atguvusi neatkarību, Eiropas čempionātā ir pārstāvēta ar pilnu jauniešu komandu apaļājā stendā. Jaunieši Renārs Voroškovs, Lauris Pēteris Vējš un Oskars Pudņiks bija celmlauži startējot spēcīgajā Eiropas konkurencē, apzinoties ka konkurēt ar spēcīgajām Eiropas komandām iespējas nebūs, bet iekrāt pirmo Pasaules līmeņa sacensību pieredzi gan varēs. Jauniešu konkurencē bija pārstāvētas 24 valstis un Latvijas komanda ierindojās 9. vietā, kas gan bija pēdējā no nokomplektētajām komandām, jo pārējās bija nepilnas. Individuāli vislabāk veicās Renāram Voroškovam sakrājot 94 punktus no 125, kas ir jaunieša līdz šim labākais sniegums. Šobrīd visiem puišiem ir 16 gadi, tas nozīmē, ka vēl priekšā pilnas 4 sezonas jauniešu konkurencē, kas ļauj cerīgi skatīties nākotnē.

 

      Pieaugušo konkurencē valsts izlases komandu veidoja Dainis Upelnieks, Vadims Basovs un Valdis Kalējs. Lielisku sniegumu demonstrēja Eiropas čempionāta debitants Vadims Basovs sakrājot 116 puktus no 125 un ierindojoties 44. vietā. Dainis Upelnieks sakrāja vien 115 punktus no 125 un ierindojās 48. vietā, savukārt Valdis Kalējs sakrājot 111 punktus no 125 ierindojās 60. vietā 70 sportistu konkurencē. Komandu vērtējumā Latvijas komanda kvalfikācijā finišēja 15. vietā 18 komandu konkurencē. Ārpus konkurences piedalījās Egils Āboliņš (110 no 125) un Kaspars Avens (107 no 125).

      Tranšejas stendā piedalījās Rolands Birzgalis kurš sasniedza savu personīgo rekordu 112 punkti no 125 un ierindojās 72. vietā 87 dalībnieku konkurencē.


Atpakaļ