Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiPasniegtas LŠF balvas GADA SPORTISTS 2022


16.02.23

 Balva “Gada sportists stenda šaušanā” tika pasniegta Laurim Pēterim Vējam. Puisis no Mazsalacas, kuram dzīvesvietai pat tuvumā nav šautuves, izrādās var kļūt par pasaules līmeņa vienu no top sportistiem! Šķiet neiespējami, bet tā tas ir. Tikai nepieciešams liels gribas spēks un azartiski vecāki! Viņš, ieguldot lielu darbu, parādīja, ka Latvijas jaunieši var konkurēt ar stenda šaušanas sporta lielvalstīm un 2022. gadā 2 reizes iekļuva finālā visaugstākās raudzes sacensībās. Turklāt izcīnīja savu pirmo uzvaru Latvijas čempionātā pieaugušo konkurencē.
Balva “Gada sportists medību šaušanā” Agnim Dombrovicam. 2022.gadā laboti Latvijas rekordi trīs medību šaušanas vingrinājumos. Kas ir nozīmīgs personīgs sasniegums, kā arī ieguldījums medību šaušanas sporta attīstībā Latvijā.

Latvijas Šaušanas federācijas prezidents savu speciālo balvu pasniedza stenda šāvējam un stenda šaušanas trenerim Dainim Upelniekam. Dainis trenējas un sasniedz augstvērtīgus rezultātus pats, kā arī ar panākumiem trenē Latvijas juniorus.


Atpakaļ