Jaunumi Sacensību kalendārs Fotogalerijas Šautuves Informējoši dokumenti Šaušanas sportisti SASA Reitingi Latvijas Rekordi Partneri SASA atbalstītāji Arhīvs KontaktiJaunumi

VI Latvijas Siluetu ziemas kausa KOPVĒRTĒJUMS pēc 6.posma
22.02.18

Sportistu uzmanībai - VI Latvijas Siluetu ziemas kausa KOPVĒRTĒJUMS pēc 6.posma.

 


Lasīt vairāk
Medību biatlons MĀRKULĪČOS pārcelts uz 3.martu
20.02.18

 Sakarā ar to, ka iepriekš noteiktajā datumā vienlaikus notiek sacensības arī Madonā, Mārkulīču medību biatlons tiek pārcelts uz SESTDIENU, 3.MARTU.

Metereologi apliecina, ka marta sākumā ziema būs vēl pamatīgāka un sniega sega vēl biezāka. 

Sacensību galvenais iniciators un organizators ir Māris Mitrēvics. Sacenības tiks rīkotas kopīgi ar SK Mārkulīči medību sporta un atpūtas bāzē MĀRKULĪČI, Straupes pagastā, Pārgaujas novadā.

 


Lasīt vairāk
Pneimatikas sacensības no 11. februāra pārceltas uz 18.februāri
08.02.18

 Uzmanību, pneimatikas šaušanas sacensības Dobelē no 11.februāra pārceltas uz 18.februāri!

NOLIKUMS

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Lasīt vairāk
Paldies par atbalstu Kasparam
05.02.18

 Paldies visiem dalībniekiem, kuri piedalījās sacensībās "Lieldienu zaķis", 2016. gada 19.martā, Zvārdes šautuvē. Puse no iekasētās dalības maksas tika ziedota sešgadīgajam Kasparam Cāzeram. Lai Kaspars staigātu, bija nepieciešams veikt operāciju Vācijā. Operācijas kopējās izmaksas bija 21 171,39 euro.

Operācija bija veiksmīga. Kaspars ātri atlaba pēc operācijas. Šobrīd viņš pārvietojas jau patstāvīgi. Spēj pats ar savām kājām mērot ceļu uz skolu un mājup. Kopējais attālums 3 kilometri.

Pateicībā,
Kaspara ģimeneLasīt vairāk
10.februāri paredzēts medību biatlons
23.01.18

Optimistiski domājot par iespējamo sniegu, 10.februārī tiek plānotas medību biatlona sacensības, kuru galvenais inicators un organizators ir Māris Mitrēvics. Sacenības tiks rīkotas kopīgi ar SK Mārkulīči medību sporta un atpūtas bāzē MĀRKULĪČI, Straupes pagastā, Pārgaujas novadā.

Ja gadījumā šajā laikā sniega nebūs, par sacensību datuma pārcelšanu tiks paziņots 5. februārī, t.i., piecas dienas  pirms sacensībām. 


Lasīt vairāk
21